Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Queen of Hearts (Королева сердець)
Queen of Hearts
Ігровий автомат Roaming Reels
Roaming Reels
hot
Ігровий автомат Zoom
Zoom
hot
Ігровий автомат Toki Time
Toki Time
hot
Ігровий автомат Winterberries
Ігровий автомат Winterberries

Ігровий автомат Winterberries

Жодному виробнику до Yggdrasil Gaming не спадало на думку створити гру на тему красивої рослини під назвою Падуб гостролистий. В цьому і полягає особливість розробника – знаходити тематики та створювати ігри, які не схожі на загальну масу слотів, представлених у сучасних онлайн-казино. Далі про технічні характеристики, призові опції та спеціальні можливості ігрового автомату Winterberries.

Переваги: ​​фріспіни, респіни, множники, RTP - 97,75%.
Недоліки: немає Wild і Scatter, немає бонусної міні-ігри, не розігрується джекпот.

Грати безкоштовно та без реєстрації у гру можна цілодобово. Демо-версія ідеально підійде для ознайомлення з правилами та можливими комбінаціями.

Тематика, графіка та звуковий супровід

В ігровому апараті задіяні яскраві символи-грона лісових ягід: журавлини, лохини, смородини, шипшини, брусниці, морошки, чорниці. Виглядають вони дуже яскраво та апетитно. Фон гри – нічний ліс краєвид. Видно зоряне небо та засніжені ялинки. Тематика – рослини.

Графіка слота дуже якісна. Є гарна, динамічна анімація. Звуковий супровід чистий, приємний на слух.

Технічні характеристики

Ігровий автомат Остроліст має класичну структуру: 25 ліній та 5 барабанів. Кількість ліній на формування успішних комбінацій змінювати не можна.

  1. RTP – 97,75%.
  2. Freespins – є.
  3. Численні – є.
  4. Scatter – ні.
  5. Wild – ні.
  6. Ризик-гра – ні.
  7. Бонус-раунд – ні.
  8. Джекпот – ні.
  9. Демо-версія є.

Розмір максимальної ставки на одне прокручування – 50 доларів. Гра буде цікава новачкам та професіоналам, які воліють грати онлайн на невеликих ставках.

Призові опції

Ігри на подвоєння, бонус-раунду, символів із особливими можливостями у грі немає. Єдина можливість збільшити шанси отримання великої винагороди – сформувати оплачувану комбінацію. За правилами гри всі однакові символи на полі застигають у своїх осередках і запускається безкоштовне прокручування. Якщо випадає ще один подібний знак, він заморожується.

Якщо на двох і більше автоматах усі символи стають замороженими, підключається опція з множниками, що збільшує коефіцієнти виплат у кілька разів.

Висновок

Ігровий автомат Winterberries не має особливих символів, бонусного раунду, ризикованої гри, проте при цьому не поступається іншим бонусним ігровим автоматам виробника за популярністю. Гравці цінують слот за незвичайні правила. Це стосується заморожених знаків. Адже саме вони можуть принести великі виграші на ігровий рахунок.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: