Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Slot-o-pol (Ешки)
Slot-o-pol
Ігровий автомат Sparks
Sparks
Ігровий автомат Stickers
Stickers
hot
Ігровий автомат Taco Brothers
Taco Brothers
hot
Ігровий автомат Starlight Kiss
Ігровий автомат Starlight Kiss

Ігровий автомат Starlight Kiss

Тема романтики часто зустрічається в ігрових автоматах. Не втрималися її реалізації і фахівці компанії Microgaming. Наскільки добре у них це вдалося дізнатися, якщо почати грати безкоштовно або на гроші в слот Starlight Kiss, випуску 2013 року. У ньому розробники реалізували високий відсоток повернення та середню дисперсію, не забувши при цьому оснастити набором доповнень у вигляді символів Wild та Scatter, а також безкоштовних спинів та додаткових множників.

Реалізація тематики та оформлення

Ігровий автомат Зірковий Поцілунок присвячений темі романтики та першим побаченням. Відповідно до неї він і оформлений. Фоном для барабанів служить сад з квітучими кущами троянд, лавочками та штучним ставком. У колірній гамі є багато фіолетових деталей. У цьому кольорі оформлені барабани, небо на бекграунді та частина символів. Збирати ж у оплачувані ланцюжки тут гравці:
  • різнокольорові номінали гральних карт, цифри та літери яких прикрашають троянди відповідного кольору;
  • коробки цукерок та приладдя для написання любовних послань;
  • зображення головних героїв, ролі яких дісталися білявої красуні і темноволосого хлопця в білій сорочці з червоною трояндою в руці;
  • зображення з великим будинком і логотип гри.
Випадання виграшних комбінацій супроводжується анімацією та романтичними мелодіями.

Технічні характеристики автомата Starlight Kiss

Зірковий Поцілунок – п'ятибарабанний слот із 30 активними за умовчанням лініями виплат. Вони користувачі можуть поставити від 1 до 20 монет номіналом від 0,01 до 0,25 кредитів, доводячи загальну ставку за спин до максимальних 150 кредитів. Що стосується виграшів, то вони у таблиці виплат відображаються відразу в кредитах. Максимально доступний приз за основним списком символів обмежений сумою 360 000 кредитів. У доповненнях ігрового апарату є символ Scatter (заміський будинок), Wild-символ (логотип) та бонусна гра. RTP у автомата високий – 96,52%, а дисперсія – середня.

Бонуси та доповнення

Тематична бонусна гра запускається в новому вікні, коли на трьох середніх барабанах з'являться символи пари героїв, що цілується. Як тільки це станеться, користувач перенесеться в сад, де йому належить вибирати три предмети. У міру їх вибору зростатиме рівень закоханості героїв, а разом з ним і величина множника, на який згодом буде помножено отриманий приз. Він буде доданий до виграшу, який був отриманий в основному режимі гри до його активації, а це щонайменше 2 400 кредитів. Ще одним доповненням слота є серія з 14 безкоштовних спинів, виплати в яких подвоюються. За її запуск відповідає символ Scatter.

Висновки

Як і інші ігрові автомати компанії Microgaming Starlight Kiss – це якісний тематичний слот із відповідним тематикою оформленням. У ньому реалізований високий відсоток повернення та середня дисперсія, а це означає, що виграші на барабанах навіть при грі онлайн без реєстрації будуть випадати досить часто. Плюсів на користь вибору цього слота додають реалізовані в ньому спеціальні символи, бонусна гра та досить значний максимальний виграш у розмірі 360 000 кредитів. У казино він доступний у версії демо та платної, а значить пограти онлайн у нього можна буде навіть без реєстрації.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: