Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Alaxe in Zombieland
Alaxe in Zombieland
Ariana
Ariana
Hidden Valley
Hidden Valley
Battlestar Galactica
Battlestar Galactica
Spinions
Spinions

Ігровий автомат Spinions

Мультяшну тематику фахівці компанії Quickspin реалізували у своєму яскравому ігровому автоматі Spinions, презентованому у червні 2016 року. Оснастили вони його високим показником повернення та вражаючим набором доповнень. При створенні цього слота були використані технології Html5, Js та Flash, які дозволяють грати онлайн у нього на різних пристроях без скачування. У казино він поставляється у версії демо та платної. Перша дозволяє грати безкоштовно, друга – на гроші з їх подальшим висновком.

Оформлення ігрового автомата Пляжна Вечірка

Соковите та неймовірно яскраве – так можна охарактеризувати оформлення слота, в якому обігрується тема вечірки на острові у мультяшній манері. Фоном барабанів, яких не видно, вибрано блакитне небо, що переходить на лінії горизонту в таку саму блакитну синьову воду океану. Також за барабанами можна побачити пісок, листя пальм, рятувальну станцію, колонки та цілу юрбу незрозумілих істот. Вони танцюють і виглядають дуже кумедно. Символіка ігрового автомата відповідає тематиці. На прозорих барабанах збирати в оплачувані ланцюжки розробники пропонують:
  • номінали гральних карт, оформлені у вигляді крижинок;
  • 5 різноманітних коктейлів (у кокосі, ананасі, келиху, склянці, пляшці);
  • героїв та неонове коло з написом Bonus.
Аудіоряд гри представлений динамічними мотивами, під які хочеться танцювати. Доповнює їхня яскрава анімація, що розкриває тематику запальної вечірки на пляжі.

Технічні характеристики автомата Spinions

П'ять барабанів, 25 ліній виплат, вражаючий набір додаткових опцій, рівень повернення 96,04%, середня волатильність. Це основний список технічних характеристик, якими оснастили ігровий автомат Spinions, розробники з Quickspin. Ставки в ньому приймаються відразу на спині, оскільки кожна передбачена лінія виплат активна за замовчуванням. Діапазон їх широкий. Граючи онлайн за спин можна витрачати від 0,05 кредиту до 100. У таблиці виплат ігрового апарату Спініонс усі виграші відображаються відразу в кредитах за поточною ставкою на спин.

Символіка та відповідні їй виплати

Найвигідніші комбінації створюють головні герої, менш вигідні – картинки коктейлів, а найменші винагороди передбачені за комбінації із номіналів карт. При ставці 25 кредитів на спин тут можна отримати:
  • від 30 до 500 кредитів, зібравши 5 головних героїв однією з ліній виплат;
  • від 10 до 200 кредитів, якщо зібрати від трьох до п'яти картинок коктейлів;
  • від 5 до 60 кредитів за комбінації із номіналів карт.

Призові опції та бонуси

Фахівці Quickspin у своїх ігрових автоматах реалізовують не лише яскраву тематику, а й набір доповнень. В екземплярі їх передбачено 4.
  1. Опція Respin;
  2. Опція Sticky Wild;
  3. FreeSpins;
  4. Wild.
Функції символу Wild дісталися головному герою. Він здатний створювати як самостійні оплачувані комбінації, так і доповнювати їх з інших картинок, винятки стосуються лише символу Bonus. Випадаючи не менше двох разів за спин Wild активує опцію Respin та Sticky Wild. Повторні спини продовжуються доти, доки на барабанах створюються результативні послідовності та випадають символи Wild, які перетворюються на Sticky Wild. Символ Bonus випадає лише на непарних барабанах та відповідає за запуск раунду безкоштовних спинів. Складається він із 10 прокруток, у процесі яких діє опція Sticky Wild. Продовжувати безкоштовні прокручування не можна.

Схожі слоти

Своєю тематикою ігровий автомат Пляжна Вечірка схожий на розробки компанії NetEnt Tiki Wonders та Caribbean Holidays від Green Tube (Novomatic). Принаймні в їх оформленні та символіці є багато загальних елементів, та й ігровий процес у кожному з них заснований на обертанні 5 барабанів.

Резюме опису

Як і інші ігрові автомати компанії Quickspin, Spinions характеризується якісним промальовуванням деталей та високим показником повернення ставок. У ньому є все для чудового відпочинку: яскрава графіка, вигідні опції, динамічні мелодії. Ще один плюс слота - версія демо, яку можна активувати в режимі он-лайн на нашому сайті. Занурюйтесь в атмосферу танців разом з мультяшними героями, отримуйте непогані винагороди та танцюйте до упаду щодня.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: