Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Seasons
Seasons
hot
Ігровий автомат Sizzling Hot (Компот)
Sizzling Hot
hot
Ігровий автомат Slot-o-pol (Ешки)
Slot-o-pol
Ігровий автомат Sparks
Sparks
Ігровий автомат Rock climber (Скелолаз)
Ігровий автомат Rock climber (Скелолаз)

Ігровий автомат Rock climber (Скелолаз)

Ігровий слот Скалолаз розроблений російською компанією Igrosoft. В основі його сюжету лежить історія про підкорювача вершин, зображеного біля барабанів. Апарат оснащений ризикованим раундом та двоетапною бонусною грою. Максимальна виплата у ньому сягає 187 500 кредитів. Запустити його можна у безкоштовній демо-версії без реєстрації.

Дизайн слота та реалізація тематики

В оформленні головного екрана та символів простежується тематика скелелазіння. Внизу під барабанами можна побачити намет, розведене багаття та головного героя. На барабанах випадають картинки шапки, мотузки, курточки, черевиків, льодоруба, рюкзака та іншого обладнання, яке може стати в нагоді в умовах підкорення гірських вершин. Графіка виконана у стиль мультфільму. Процес гри супроводжується невигадливою мелодією.

Ігровий апарат Rock Climber обладнаний стандартними для вендорів кнопками управління. З їх допомогою змінюється кількість ліній і коригується рівень ставки і запускаються барабани.

Технічні характеристики Rock Climber

Азартна гра заснована на п'яти барабанах та дев'яти смугах, які можна регулювати самостійно. На лінію приймається від 1 до 25 кредитів.

Кнопка "Start" активує обертання барабанів. На них відображається 15 картинок, які можуть утворити переможні комбінації. Для цього потрібна поява мінімум трьох ідентичних символів на сусідніх барабанах, починаючи з першого. По кожній задіяній смузі може бути лише одна комбінація. Якщо за результатами їх спина з'явилося кілька, виплати за ними будуть додані одна до одної.

Ігровий автомат Скелелаз приносить такі максимальні виграші за символами:

  • прапорець – 2000 ставок по лінії;
  • намет – 500;
  • курточка – 200;
  • рюкзак – 100.

Ризик-гра на подвоєння виплат

У гамінаторі Rock Climber можна вдвічі збільшувати виграші. Для перемоги гравцеві необхідно вибрати одну з чотирьох закритих карт, яка повинна бути старшою за карту дилера. За рівних номіналів можна ризикувати повторно.

Спеціальні символи відеослоту

Апарат обладнаний не лише простими, а й особливими картинками. Спеціальний символ Вайлд – прапор. Він створює оплачувані послідовності самостійно і замінює прості символи, яких замало формування комбінацій. Бонусний символ – моток мотузки із кріпленням. Три такі картинки розпочинають призовий раунд.

Грати онлайн у Rock Climber набагато цікавіше завдяки тематичному бонусному раунду. Головний герой виявляється перед скелею з п'ятьма мотузками. Гравцю потрібно вибирати по одній, щоб дістатися наступного уступу на горі. Якщо на одному з них опиняється печера зі очима хижака, що світяться, раунд завершується. Отримані виграші за кожен уступ зберігаються.

Висновки про слот

Грати в автомат Скелелаз досить цікаво через тематичний бонус-раунд. Апарат працює за простими правилами та дозволяє подвоювати кожен виграш у ризикованому раунді. Накопичувального джекпоту немає. Грати в слот Скелелаз безкоштовно можуть усі відвідувачі онлайн-казино, якщо активують режим запуску демо.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: