Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Jackpot3x3
Jackpot3x3
Ігровий автомат Jimi Hendrix Online Slot
Jimi Hendrix Online Slot
hot
Ігровий автомат Joker Millions
Joker Millions
hot
Ігровий автомат King Chameleon
King Chameleon
Ігровий автомат Jokerizer
Ігровий автомат Jokerizer

Ігровий автомат Jokerizer

У січні 2014 року компанія Yggdrasil Gaming поповнила своє портфоліо відеослотом Jokerizer. Це ігровий автомат із фруктовим сюжетом, режимом автоматичних обертань та джокером. Відвідувачі казино можуть грати онлайн на гроші або безкоштовно запускаючи слот-машину на комп'ютерах або мобільних пристроях з ОС Android та iOS.

Тематика та дизайн

Ігровий автомат Джокеризатор присвячений темі відпочинку та розваг фруктових персонажів. Фоном виступає зображення парку з каруселями, великим білим місяцем та безліччю вогнів. Ігровий процес супроводжується мелодією, що доповнює атмосферу веселощів, та анімаційними ефектами, що акцентують увагу користувачів на кульмінаційних моментах. Під час випадання виграшних комбінацій задіяні символи обрамляються вогниками та підсвічуються.

Технічні характеристики

Відеослот має п'ять барабанів і десять фіксованих виплатних ліній, на які приймаються ставки до 20 доларів. Барабани можна обертати в автоматичному («Autoplay») режимі, обравши 10, 25, 50, 75, 100, 250, 500, 750 або 1000 автозапусків. Для отримання виграшу потрібно зібрати на одній смузі три та більше однакових знаків. Призові ланцюжки формуються у двох напрямках: зліва направо та праворуч наліво. У освіті послідовностей беруть участь такі картинки:
  • вишні та лимон – збільшать рахунок гравців на 20, 40 або 100 кредитів;
  • виноградне гроно – принесе 20, 60, 120 кредитів;
  • золотий дзвіночок – виплатить 40, 60, 160 кредитів;
  • сімка – поповнить баланс на 40, 80, 240 кредитів;
  • зірка – подарує 60, 100, 400 кредитів.
Розмір виплати розраховується множенням ставки на коефіцієнт комбінації, що випала. Рівень повернення становить 98%.

Бонусні опції

Після кожного виграшу активується режим Jokerizer Mode, де ставка подвоюється. У ньому оплачуються звичайні поєднання та нараховуються призи за два чи три джокери. Сума виплати визначається випадковим чином і частково залежить від позиції, де з'явився джокер. Мінімальний виграш дорівнює 20 монетам, максимальний – 6 000. Перейти в основний режим гри можна будь-якої миті, забравши виграш, який буде перерахований на рахунок. Ризикованого та бонусного раундів у слот-машині немає. Прогресивний джекпот не розігрується.

Схожі ігри

Для користувачів, які віддають перевагу ігровим автоматам з джокером, в каталозі клубу доступний Joker 8000. Це класичний «однорукий бандит» з трьома барабанами та п'ятьма лініями виплат, розроблений компанією Microgaming. У слоті, як і Jokerizer, передбачені елементи гри на подвоєння і відсутні інші призові опції. Грати можна в платному режимі, здійснюючи реальні ставки, та в демо-режимі, обертаючи барабани безкоштовно без реєстрації.

Висновки

Ігровий автомат Jokerizer підійде клієнтам, яким подобаються азартні розваги з якісним дизайном, високим показником повернення та обмеженою кількістю бонусних опцій. Головна особливість відеослота – функція Jokerizer Mode, що дозволяє отримати до 6 000 монет, та тестовий режим, завдяки якому можна освоїти правила та набити руку перед грою на гроші.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: