Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Jimi Hendrix Online Slot
Jimi Hendrix Online Slot
hot
Ігровий автомат Jokerizer
Jokerizer
hot
Ігровий автомат King Chameleon
King Chameleon
Ігровий автомат Ladies Nite
Ladies Nite
Ігровий автомат Joker Millions
Ігровий автомат Joker Millions

Ігровий автомат Joker Millions

Мільйони Джокера – відеослот, розроблений компанією Yggdrasil Gaming та презентований у березні 2015 року. Він наділений бонусним знаком, безкоштовними обертаннями, прогресивним джекпотом та режимом Autoplay, що передбачає від 10 до 1000 автоматичних обертань. В інтернет-казино відвідувачі можуть грати в апарат онлайн, запускаючи його на комп'ютерах або телефонах і планшетах з ОС Android і iOS. Мобільна версія доступна без завантаження додаткових програм. Вона розроблялася за допомогою HTML5-технології, тому розширення екрану пристрою не впливатиме на якість зображень.

Тематика та зовнішнє оформлення

Сюжет ігрового автомата Joker Millions побудований на Джокері та його пригодах. Дизайн слота нагадує класичні «однорукі бандити». Крім самого Джокера, на екрані зображені різні фрукти, сімки та дзвіночки. В оформленні переважають червоні, жовті та фіолетові тони. Барабани обертаються на темно-червоному тлі блискучому під веселу мелодію. Під час випадання виграшних комбінацій задіяні картинки виділяються золотистою рамкою, збільшуються у розмірах та блимають.

Технічні характеристики

Ігровий процес у слот-машині починається із здійснення ставки розміром від одного цента до одного долара на лінію (0,25-25 доларів на раунд). Призові комбінації формуються на 25 смугах із трьох і більше однакових картинок. Потім символи блокуються, а барабани продовжують обертання. Якщо випадає ще один знак із заблокованих, він також залишається на місці. Виграшний ланцюжок завершується, коли всі барабани заповнюються однаковими символами. При збігу елементів одного типу спрацьовує додатковий множник. З кожним наступним оборотом можливість множення збільшується до x5. Рівень повернення складає 94,3%

Бонусні опції

В ігровому автоматі Мільйони Джокера передбачені призовий раунд та прогресивний джекпот. Бонусна гра починається на додатковому екрані після випадання у різних позиціях на п'яти барабанах Джокера. Символи Джокера блокуються на своїх місцях, а спини продовжуються. Якщо при черговому обертанні Bonus-знак не з'явиться, призовий раунд завершиться і здійсниться виплата за конкретною кількістю картинок, що випали. Щоб виграти джекпот, потрібно заповнити Джокер весь екран.

Схожі ігри

Шанувальники фруктової тематики та накопичувального джекпоту можуть зіграти також у відеослот Fruit Bonanza від розробника Play'n GO. Ігровий автомат наділений п'ятьма барабанами, дев'ятьма лініями, Скаттером та символом джекпоту. На барабанах зображені вишні, полуниця, апельсин, ананас, підкова, листок клювання, дзвіночок, сімки. У слоті передбачено три види джекпотів: Fruit Jackpot, Juice Jackpot, Bonanza Jackpot. Щоб отримати один із них, потрібно зробити максимальну ставку та зібрати на лінії три, чотири або п'ять рогів достатку – джекпот-символів.

Висновки

Ігровий апарат характеризується:
  • нестандартним оформленням ігрового поля;
  • накопичувальний джекпот;
  • відсутністю ризикованого раунду та спецсимволів Wild, Scatter;
  • демо-режимом, що дозволяє грати безкоштовно без реєстрації;
  • мобільною версією, яка не погіршує якість графіки;
  • лаконічним дизайном з анімацією та аудіо супроводом;
  • бонусною грою з символами, що блокуються.

Залишити коментар:

Рейтинг клуба:
5

Ответить: