Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Fruit Warp
Fruit Warp
Ігровий автомат Grand Bazaar
Grand Bazaar
Ігровий автомат Holmes and the Stolen Stones
Holmes and the Stolen Stones
hot
Ігровий автомат Incinerator
Incinerator
Ігровий автомат Happy Jungle Deluxe
Ігровий автомат Happy Jungle Deluxe

Ігровий автомат Happy Jungle Deluxe

Слот Happy Jungle Deluxe розробила компанія Playson у 2012 році. Він наділений спецсимволами Wild та Scatter, фриспінами, багаторівневою бонусною грою та режимом автоматичних обертань. Ігровий апарат доступний не тільки на комп'ютерах, а й на мобільних пристроях з операційною системою Android та iOS. Його можна запускати у двох режимах, граючи на гроші чи безкоштовно.

Тематика та зовнішнє оформлення

Сюжет відеослота розроблений з мотивів мультфільму «Мадагаскар». Головними персонажами виступають дикі тварини, котрі живуть далеко від цивілізації. Ігровий процес розгортається у джунглях, у яких заховані скарби. Барабани обертаються на тлі морського узбережжя під звуки представників фауни. Гучність аудіо супроводу регулюється клавішею у формі мікрофона, розміщеної у нижньому правому куті екрана. Для створення казкової атмосфери виробники використовували тривимірну графіку та анімаційні ефекти. Під час випадання виграшних комбінацій задіяні знаки збільшуються у розмірах, акцентуючи увагу користувачів на моментах кульмінації.

Технічні характеристики

Ігровий автомат Щасливі Джунглі Делюкс наділений 5 барабанами та 20 фіксованими лініями. На раунд за допомогою клавіш Bet і Max Bet здійснюються ставки від 20 центів до 100 доларів. Виграші приносять послідовності з трьох, чотирьох та п'яти однакових зображень на смузі. Розмір виплати розраховується множенням ставки на коефіцієнт ланцюжка, що утворився. Рівень повернення становить 95,15%. Після випадання призової комбінації можна подвоїти виграш у ризикованому раунді, вибравши картку вище, ніж у дилера.

Символи

Формувати послідовності та приносити призи в ігровому апараті будуть такі зображення:
  • карткові валет та жінка – 15, 25, 100 кредитів;
  • король та туз – 25, 125, 500 кредитів;
  • лорі, мавпа та пінгвін – 50, 250, 1 000 кредитів;
  • бегемот та жираф – 100, 500, 5 000 кредитів;
  • лемур - 300, 1000, 5000 кредитів незалежно від розташування на екрані;
  • фрукти (Bonus) – 1500 кредитів, активує бонусний раунд;
  • лев (Wild) - 500, 5000, 25000 кредитів.

Призові опції

В ігровому автоматі передбачені спецсимволи та бонусна гра. Дикий символ допомагає створювати виграшні ланцюжки, підмінюючи картинки, яких не вистачає. Скаттер приносить виплати незалежно від активних ліній, Bonus запускає призовий раунд із чотирма рівнями. На кожному з них потрібно навмання вибирати один із осередків. Якщо в ній будуть фрукти, починається наступний рівень, а якщо ні – раунд завершується. Дійшовши до кінця, гравець отримає 25 безкоштовних обертань, під час яких ставку поточного розміру робить клуб. Прогресивний джекпот не розігрується.

Схожі ігри

Відвідувачі онлайн-казино, які віддають перевагу ігровим автоматам на тему джунглів, можуть протестувати Jungle Spirit: Call Of The Wild від розробника NetEnt. Слот, як і модель від Плейсон, наділений п'ятьма барабанами, спецсимволами, фриспінами і режимом Autoplay. Основна відмінність – у Jungle Spirit: Call Of The Wild не передбачені бонусний та ризикований раунди. У відеослоти можна грати без реєстрації в демо-версії. Вона дозволить розібратися у правилах, зрозуміти особливості ігрового процесу та потренуватися.

Висновки

Ігровий автомат Happy Jungle Deluxe поєднує оригінальний сюжет про життя тварин у джунглях та бонусні опції. Виграти допоможуть безкоштовні обертання, Wild, Скаттер, Bonus-символ, ризикований раунд та чотирирівнева призова гра. Грати онлайн зможуть як досвідчені користувачі, так і новачки. Перед здійсненням реальних ставок можна обертати барабани слот-машини без ризику особистого капіталу в тестовому режимі.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: