Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Fruit Shop Christmas Edition
Fruit Shop Christmas Edition
hot
Ігровий автомат Fruit Warp
Fruit Warp
Ігровий автомат Happy Jungle Deluxe
Happy Jungle Deluxe
hot
Ігровий автомат Holmes and the Stolen Stones
Holmes and the Stolen Stones
hot
Ігровий автомат Grand Bazaar
Ігровий автомат Grand Bazaar

Ігровий автомат Grand Bazaar

Компанія Ainsworth випустила слот на східну тему. У гри реалістичне оформлення, тематичні символи та величезний діапазон ставок. При максимальному внеску розмір виграшу у казино сягає шестизначного числа. Тут сумуються виплати за різними лініями в одному раунді, доступні Вайлд, Скаттер та опція фриспінів. Під час безкоштовного обертання діють додаткові правила.

Тематика та особливості оформлення

Ігровий автомат Гранд Базар присвячений східній атрибутиці та предметам розкоші. На головному тлі видно гарне приміщення, де можна купити предмети, які виступають ігровими символами: дорогоцінне каміння, антикварний посуд, прикраси, музичні інструменти тощо. Додатково наведені номінали гральних карт. Після активації послідовностей зображення демонструють анімацію, постійно звучить гул барабанів. Ігрове поле розташоване по центру екрана, внизу знаходиться панель керування. Це меню з кнопками для вибору ставки та запуску автомата у потрібному режимі: стандартному або авто. Другий варіант передбачає активацію безперервного циклу обертань. Демо-версія не відрізняється від платної гри налаштуваннями та опціями.

Технічні характеристики

Grand Bazaar оснащений 5 барабанами та незвичними 100 лініями, кількість яких можна зменшити. Кожен клік на стрілочку "-" знімає 5 активних смуг. Від цього залежить розмір ставки, діапазон якої представлений у вигляді 1-10 000 євро. При цьому максимальний виграш становить 1000000 євро, що рідко зустрічається в слотах без прогресивного джекпоту. Подвоїти виграш у ризик-раунді не вдасться, як і активувати бонус-раунд. Вони, також прогресивний джекпот не передбачені. Рівень віддачі становить 93,94%. Гра без реєстрації доступна з ПК та мобільних пристроїв на базі різних ОС.

Спеціальні символи

Ігровий автомат полегшує формування виграшних комбінацій, створюючи їх за допомогою спецсимволів. Можна грати безкоштовно і при цьому на екрані будуть випадати бонусні символи:
  1. Логотип автомата – Вайлд. З'являється лише на трьох останніх барабанах і сам не оплачується. Натомість він доповнює ланцюжки інших звичайних картинок, а на третьому барабані дає додатковий мультиплікатор.
  2. Дорогоцінності на долонях - Скаттер. Дає максимальні виплати, а три збіги активують раунд із фриспінами. У цей час символ Розкиду виконуватиме роль джокера і формуватиме ланцюжки. Можливі респіни та закріплення призового символу на екрані ігрового апарату до кінця раунду.

Схожі ігри

Слот на схожу східну тему випустив бренд Playson. Ігровий автомат Eastern Delights пропонує 5 барабанів та 21 лінію, максимальна виплата досягає 1 500 кредитів. Тут доступні Вайлд, Скаттер та символ, що знищує картинки у своєму ряді і приносить виграші онлайн.

Враження

Ігровий автомат Grand Bazaar з цікавою тематикою, простими налаштуваннями та спеціальними символами привертає увагу. У нього дуже широкий діапазон ставки та максимальний виграш 1 000 000 євро. Грати в Інтернеті можна з різних пристроїв, включаючи мобільні.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: