Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Fruit Cocktail (Полунички)
Fruit Cocktail
Ігровий автомат Fruit Shop Christmas Edition
Fruit Shop Christmas Edition
hot
Ігровий автомат Grand Bazaar
Grand Bazaar
Ігровий автомат Happy Jungle Deluxe
Happy Jungle Deluxe
hot
Ігровий автомат Fruit Warp
Ігровий автомат Fruit Warp

Ігровий автомат Fruit Warp

Відеослот Фруктова Деформація з'явився у портфоліо компанії Thunderkick у 2014 році. Він відрізняється від інших ігрових автоматів виробника відсутністю барабанів, ліній та нестандартним оформленням екрану. Відвідувачі казино можуть грати онлайн в слот без завантаження додаткових програм, запускаючи його на комп'ютерах або мобільних пристроях з операційною системою Android та iOS.

Тематика, графіка та звуковий супровід

Розробники присвятили гру фруктам. На зеленому фоні зображені вишні, сливи, полуниця, апельсин, банан, виноград, ківі, манго та папайя. Символи випадають зверху під веселу мелодію, гучність якої можна регулювати кнопкою у формі мікрофона в нижньому лівому кутку екрана. Знаки, що утворили виграшну послідовність, збільшуються, крутяться і світяться, акцентуючи увагу користувачів на моментах кульмінації.

Технічні характеристики

В автоматі немає звичних ліній та барабанів. Призові ланцюжки формуються із 3-9 однакових картинок на ігровому полі. Кожен знак має свою цінність, яка вказана у таблиці виплат. Найбільший виграш принесе "драконів фрукт" - від 100 до 21 600 кредитів (при максимальній ставці). Найменш цінним символом є вишня – 10-1 500 кредитів. На раунд приймаються ставки від 10 центів до 100 доларів. Гравці можуть активувати опцію Autoplay і вибрати 5, 10, 25, 50, 75, 100, 250, 500, 1000 або 5000 автозапусків. Слот-машина характеризується високою волатильністю – 11,73 із 20. Рівень повернення становить 97%.

Призові опції

Незважаючи на відсутність спецсимволів Wild та Scatter, ігри на подвоєння, тематичного бонусного раунду та прогресивного джекпоту, виплати будуть гарантовані. В ігровому автоматі передбачені такі функції:
  1. Респіни: починаються після появи на екрані чотирьох і більш однакових фруктів. При цьому виграшні знаки залишаться на місці, інші будуть змінені.
  2. Warp Meter: активується після випадання п'яти та більше однакових символів. Кожен фрукт, задіяний у виграшній послідовності, запалюватиме розподіл шкали, розміщеної внизу екрана. Дійшовши до певного рівня, користувачі отримуватимуть додаткові респіни, множники, виплати та життя у призовому раунді.

Висновки

Ігровий автомат Fruit Warp поєднує фруктову тематику та нестандартне формування призових поєднань. У ньому немає звичних барабанів, ліній та спецсимволів. Сума виплати залежить тільки від зображень, що утворили комбінацію, та їх кількості. Виграти допоможуть респіни та опція Warp Meter. Перед здійсненням реальних ставок можна потренуватися у демо-режимі. Він дозволить без ризику для особистого капіталу розібратися в правилах, набратися досвіду та вибрати стратегію, що зменшує ризик невдачі під час гри на гроші.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: