Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Dragon Lines
Dragon Lines
Ігровий автомат Drive: Multiplier Mayhem
Drive: Multiplier Mayhem
hot
Ігровий автомат Flowers Christmas Edition
Flowers Christmas Edition
Ігровий автомат Flux
Flux
Ігровий автомат Esqueleto Explosivo
Ігровий автомат Esqueleto Explosivo

Ігровий автомат Esqueleto Explosivo

Thunderkick пропонує азартну розвагу на тему Дня мертвих, що відзначається у Мексиці. Ігра має нестандартний інтерфейс, тому що не представлені звичайні лінії, а всі картинки – черепа. У будь-якому із спинів доступні нові виплати завдяки Вайлду та його вибуховим опціям. Тут також можна підвищити коефіцієнти виплат до х32 включно.

Ігровий автомат доступний користувачам ПК та смартфонів, для запуску барабанів онлайн не потрібно вносити депозит. Демо-версія за замовчуванням активується, віртуальні ставки за клієнта зробить казино. Виграші у таких випадках будуть умовними, а ігровий процес – повноцінним.

Інтерфейс та налаштування

Назва слота перекладається як «Вибухаючий скелет». При цьому розробник зробив гру веселою та оптимістичною, адже на її екрані святкується День мертвих. Ігрові символи – так звані цукрові черепи, кожного з яких завдано певного кольору грим. Особливість у тому, що картинки просто падають зверху, а не прокручуються на барабанах. Вони приземляються прямо на скелети, в руках яких музичні інструменти, свічки, квіти.

Панель керування ігровим апаратом розмічена по трьох сторонах екрана, крім верхньої. Справа потрібно вибирати розмір ставки та активувати барабани (у звичайному форматі або демо). Актуальні інформаційні показники розміщені внизу (баланс, ставка, виграш), а довідка за правилами відеослота та його виплат знаходиться за кнопкою меню з лівого боку барабанів.

Технічні характеристики

В ігровому автоматі Esqueleto Explosivo 5 барабанів та 17 зафіксованих ліній. Символи розміщуються на екрані за схемою 5х3. Ставка на раунд приймається у діапазоні 0,10-100 євро. Максимальний виграш дає череп із рожевим гримом – 250 євро. Грати онлайн та подвоювати виплату за допомогою ризик-раунду не вдасться, як і поборотися за прогресивний джекпот. Не представлений також Скаттер, фріспіни та бонусний тур. Рівень повернення користувачам становить 97,6%, що дозволяє очікувати на позитивний результат гри – у платному режимі або без реєстрації.

Спецсимвол та призова опція

Ігровий автомат оснащений одним додатковим призовим символом – Вайлдом. У нього такі особливості:

  • зроблений у вигляді жовтого черепа в окулярах, з'являється у будь-яких осередках екрану;
  • не оплачується сам собою, але замінює інші картинки для складання з ними призових комбінацій;
  • після формування послідовності сусідні вісім символів вибухають, їх замінюють нові та дають шанс отримати виграш онлайн;
  • з кожним новим складеним поспіль ланцюжком буде збільшуватися додатковий коефіцієнти – від х1 до х32.

Схожі слоти

Ігрові автомати про День мертвих – незвичайні та щедрі на бонусний функціонал. Прикладом цього є Day of the Dead від IGT. У слота 5 барабанів та нестандартне розміщення ігрових секторів. Представлені Вайлд, Скаттер, Бонус. Два останні символи запускають фриспіни.

Враження від гри

Ігровий автомат Вибухаючий Скелет привертає увагу реалістичним і в той же час мультяшним інтерфейсом з черепами, що падають і співають. У нього вибухаючий Вайлд та підвищені коефіцієнти виплат. Можна грати безкоштовно, тестуючи усі опції.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: