Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Birds On A Wire
Birds On A Wire
Ігровий автомат Bloopers
Bloopers
Ігровий автомат Cazino Zeppelin
Cazino Zeppelin
Ігровий автомат Chibeasties
Chibeasties
Ігровий автомат Cash Cave
Ігровий автомат Cash Cave

Ігровий автомат Cash Cave

Компанія Ainsworth випустила гру про ведмедя-багача, з тематичними символами. Пропонується 100 регульованих ліній, спеціальні символи і раунд фриспінів, що продовжуються. Ви можете грати безкоштовно в казино, використовуючи віртуальні кредити. Слот адаптований для запуску з ПК та мобільних пристроїв без скачування.

Тематика та оформлення

Ігровий автомат Cash Cave присвячений ведмедеві, який виступає головним персонажем та спеціальним символом. Поруч із ним з'являються грошові знаки, купюри, зливки золота, коштовності та номінали гральних карт. Вони формують виграшні комбінації із трьох і більше картинок на одній активній смузі. Після цього вони блимають або з'єднуються яскравою лінією. Весь час звучить гуркіт барабанів, який посилюється під час виплат. Анімація активується лише з появою спецсимволів чи активацією призового раунду. Основну частину екрана Cash Cave займає ігрове поле з його барабанами та лініями. Під час фриспінів праворуч утворюється інформаційна колонка з додатковими множниками. Панель управління розміщена внизу і вміщує набір всіх необхідних кнопок для регулювання показників слота.

Технічні характеристики слота

Грати онлайн можна за допомогою 5 барабанів та 100 регульованих ліній. Зменшити їх кількість можна шляхом натискання на кнопку "-", один клік забирає 5 активних смуг. Ставка на кожну приймається у діапазоні 0,01-0,75 євро. Максимальний виграш дає Скаттер – 1 000 000 євро за максимальної ставки. Подвоїти виплату ризик-раунду не вдасться, як і поборотися за прогресивний джекпот. Не представлений бонус, натомість доступні особливі значки та призовий раунд. Рівень віддачі становить 94,04%. Демо-версія не відрізняється від платної, але не дає змоги вивести виграші.

Спеціальні символи

Ігровий автомат Печера З грошима підвищує шанси на виграші завдяки:
  • Вайлда у вигляді ведмедя з грошима в лапах. Він не формує стандартні оплачувані комбінації, але допомагає іншим символам зробити це;
  • Скаттер у вигляді логотипу ігрового автомата. Він не прикріплений до активних ліній, з'являється де завгодно і дає цей максимальний виграш. Також він активує бонусні здібності.

Призова опція

Три і більше символів Розкиду допоможуть запустити десять фриспінів. Ставку тут сплатить клуб, а виграші сумуватимуться і надходитимуть на рахунок. Особливість раунду в тому, що Вайлд з'являється на другому-п'ятому барабанах та виконує функції джокера. Також активується опція додаткових множників за комбінації із певних символів. Фриспіни продовжуються за стандартними правилами.

Резюме

Гра Печера З грошима привертає увагу тематичним інтерфейсом, цікавими символами, простими налаштуваннями та набором спецсимволів. Скаттер дає перепустку в раунд з фриспінами, де з'являється Вайлд.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: