Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Bananas Go Bahamas (Банани)
Bananas Go Bahamas
Ігровий автомат Birds On A Wire
Birds On A Wire
Ігровий автомат Cash Cave
Cash Cave
Ігровий автомат Cazino Zeppelin
Cazino Zeppelin
Ігровий автомат Bloopers
Ігровий автомат Bloopers

Ігровий автомат Bloopers

Bloopers – відеослот розроблений компанією ELK Studios. Він відрізняється від інших моделей виробника 243 способами формування виграшних комбінацій, символами зі спеціальними можливостями, безкоштовними обертаннями та демо-версією, що дозволяє запускати ігровий апарат без реєстрації. При розробці слота використовувалася технологія HTML5, тому його можна запускати не тільки на комп'ютерах, а й на мобільних пристроях з операційною системою Android, iOS без погіршення якості графіки та завантаження додаткових програм.

Тематика та дизайн

Ігровий автомат Bloopers присвячений кіноляпам, тому дії розгортаються на зйомках. Щоб максимально точно передати стилістику слота, використовується тривимірна графіка, що звучить відповідна атмосфері музика. Перед запуском гри відтворюється ролик ознайомлення. Випадання виграшних комбінацій супроводжується анімаційними ефектами: задіяні символи перевертаються та збільшуються.

Технічні характеристики

В ігровому процесі задіяно п'ять барабанів, на яких зображено гральні карти номіналом від десятки до туза (від 20 до 120 кредитів), кінострічка (40, 80, 160 кредитів), хлопушка для зйомок (60, 120, 240 кредитів), актриса (10) , 200, 400), актор (140, 300, 600), зірка (Bonus) та картинка із золотим написом Wild Bloopers (Вайлд). Призові послідовності утворюються 243 способами із трьох, чотирьох або п'яти однакових символів. Ставка здійснюється відразу на спині, її розмір варіюється від 0,25 до 100 доларів. Рівень повернення становить 96,1%.

Призові опції

Три Бонус-символи запускають раунд Free Spins, у якому ставку поточного розміру за користувача робить клуб. Перед початком безкоштовних обертань визначається прилипаючий Wild. Їм може бути актор або акторка, що з'являються на другому, третьому чи четвертому барабані. Знак залишається на місці, а фриспіни продовжуються доти, доки один із барабанів не заповниться Вайлдами.
В основній грі будь-якої миті може з'явитися жовтий персонаж (Sound Tech). Він вибирає Дикий символ та запускає безкоштовні обертання. У раунді Free Spins герої також мають додаткові функції:

  • фіолетовий персонаж (Fix-It) стає на місце карткового короля, допомагає утворювати виграшні комбінації, пересуваючись по екрану і перемішуючи символи;
  • рожевий персонаж (Make Up) з'являється разом із картковою дамою, відводить одного з Wild-артистів у гримерну та продовжує раунд free-спінів;
  • зелений персонаж (Cutter) випадає з картковим валетом, ріже барабани та формує виплатні лінії;
  • Синій персонаж (Stunt Man) з'являється випадково, створює дикі символи, що розширюються.

Схожі ігри

Користувачі, які віддають перевагу азартним розвагам на тему кіно, можуть зіграти в ігровий автомат Cinema, розроблений компанією Capecod Gaming. Він, як і модель від ELK Studios, наділений п'ятьма барабанами, на яких зображені відомі актори та атрибути кіноіндустрії. У відеослоті 20 ліній для виплат передбачені безкоштовні обертання, гра на подвоєння та спецсимволи.

Висновки

Ігровий автомат Ляпи познайомить користувачів із голлівудськими акторами та дозволить утворювати виплатні комбінації 243 способами. Головна особливість слота - різнокольорові персонажі, що з'являються в раунді Free Spins і мають додаткові бонусні функції. У казино доступна демо-версія апарату та інші схожі на тематику розваги.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: