Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Hidden Valley
Hidden Valley
Battlestar Galactica
Battlestar Galactica
Big Chef
Big Chef
5 Reel Drive
5 Reel Drive
Belissimo!
Belissimo!

Ігровий автомат Bellissimo

Піца у азартних гравців асоціюється не лише з Італією, а й із розробкою Microgaming. Для тих, хто бажає грати на простих правилах, використовуючи три барабани – вам у казино за слотом Беллісімо. Вас зустріне класичний інтерфейс, п'ять ліній та Вайлд. Максимальна виплата становить 5000 кредитів. Якщо гратимете безкоштовно, отримаєте віртуальні нагороди. У такому разі інтерфейс і функціонал відеослота залишаються незмінними.

Тематика, оформлення та налаштування

Червоно-біла скатертина та кухар-італієць на її тлі – у цьому й полягає реалізація тематики. Інші символи нагадають про старі підлогові апарати: сімки та різні варіації Bar. Грати онлайн ви будете за допомогою простих кнопок керування, розміщених унизу. Заглядати у розділ із виплатами не потрібно, всі коефіцієнти вже розміщені на екрані. Демо-версія доступна користувачам ПК, планшетів, смартфонів, що зручно в різних ситуаціях.

Технічні характеристики

Виробник гри наголосив на її простоті. Вам пропонується:
  • 3 барабани та 5 ліній. Обидва показники незмінні. Виграші формуються із трьох картинок;
  • ставка у діапазоні 0,25-5 доларів на спин;
  • максимальний виграш – 5000 кредитів;
  • із додаткових опцій – джокер.
Запустивши гру онлайн, не чекайте активації ризик-раунду, фриспінів та розіграшу прогресивного джекпоту. Не буде й Скаттера. Можна насолоджуватися скромним набором опцій у грі без реєстрації, намагаючись виграти кілька тисяч кредитів.

Спеціальний символ

Ігровий апарат все-таки не найпримітивніший. Його головний символ як кухаря грає роль Вайлда. Джокер замінює собою картинку, що бракує, і тоді комбінація оплачується за звичайними правилами. Цим слот збільшує шанси користувача на перемогу.

Схожі ігри

Ігровий автомат Pizza Prize вгамує азартний голод призовими комбінаціями з апетитних символів. Тут 5 барабанів і 25 ліній, Вайлд, Скаттер та Фріспіна. Виграти можна до 10000 кредитів. З нашим відеослотом цей варіант схожий лише на тематику, але стане гарним доповненням.

Резюме

Ігровий автомат заслужив увагу не лише завдяки своїй смачній тематиці. Це якісний представник розваги з трибарабанною механікою та тризначними коефіцієнтами. Найпростіші налаштування, стандартні правила, Вайлд – цього достатньо, щоб зробити хоча б віртуальну ставку. У грі немає додаткового призового функціоналу, проте це швидше задум виробника, ніж недолік.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: