Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Spinions
Spinions
Hidden Valley
Hidden Valley
Belissimo!
Belissimo!
Big Chef
Big Chef
Battlestar Galactica
Battlestar Galactica

Ігровий автомат Battlestar Galactica

Мікрогеймінг надихнулася відомим серіалом про підкорення космосу та випустила тематичну гру. Battlestar Galactica на своїх 5 барабанах видає безліч призових опцій. Це не просто спецсимволи, а ціла система бонусів. Декілька режимів гри, проходження завдань та підвищення рівнів. Зіграти без реєстрації можна прямо зараз, казино дасть віртуальні кредити, доступ до всіх налаштувань та функцій слота.

Тематика, оформлення та панель управління

Ігровий автомат познайомить із героями та антуражем серіалу «Битва за Галактику». В цьому випадку на вас чекає атмосфера рімейка, реалістичність гарантують 3D-ефекти. Перед грою демонструється заставка з оглядом цікавих опцій та бонусів. Ігрові символи – члени екіпажу космічного корабля, їхні супротивники та номінали гральних карт. Мінімалістична панель керування розміщена внизу. За допомогою кнопок потрібно вибирати розмір ставки та запускати барабани. Автоматичний режим дозволяє запустити безперервний потік обертань, умови припинення спинів.

Технічні показники слота

Демо-версія дає шанс повноцінно вивчити гру з її 5 барабанами та 243 варіантами формування виграшів. Ставка приймається від 0,3 до 3 доларів на раунд. Для складання оплачуваного ланцюжка потрібно зібрати на одній смузі від трьох до п'яти ідентичних картинок. Послідовність має бути безперервною і починатися з першого лівого барабана. Оплачується найвигідніша комбінація на смузі, проте виграші за різні лінії підсумовуються. Ігровий автомат не пропонує ризик-раунд та прогресивний джекпот.

Спецсимволи

Успішно грати онлайн допоможуть Вайлд та Скаттер. Дикий символ представлений як логотип Battlestar Galactica. Він оплачується за стандартними правилами, а також доповнює неповні комбінації звичайних картинок. Він утворюється смугами, що підвищує шанси на виграші. Спецсимвол не діє на Скаттер у вигляді зіркового крейсера. Він оплачується у будь-яких осередках слота. Три та більше таких дають старт раунду з фриспінами. Їх буде 15, із потрійними коефіцієнтами виплат.

Бонусні опції

Ігровий апарат порадує короткими призовими іграми, описаними нижче.
  • Ion Storm. Активується у будь-який час основної гри, Вайлд заповнює собою одразу кілька барабанів.
  • Run – також запускається онлайн. Тут ланцюжки формуються і ліворуч, і праворуч ліворуч. Цифра або літера здатна стати додатковим призовим символом, що оплачується.
  • Fight – запускається лише під час попередньої опції. Тут деякі картинки стануть джокерами та збільшать кількість переможних ланцюжків.

Висновки

Основні причини грати безкоштовно: реалістична реалізація тематики, 3D-ефекти, прості налаштування та повний набір бонусних опцій. Гра має два спецсимволи та три додаткові призові можливості, при цьому – зрозумілі правила.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: