Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Ігровий автомат Aztec Gold (Золото Ацтеків)
Aztec Gold
Ігровий автомат Banana Splash (Банановий сплеск)
Banana Splash
Ігровий автомат Birds On A Wire
Birds On A Wire
Ігровий автомат Bloopers
Bloopers
Ігровий автомат Bananas Go Bahamas (Банани)
Ігровий автомат Bananas Go Bahamas (Банани)

Ігровий автомат Bananas Go Bahamas (Банани)

Онлайн-автомат Банани Їдуть На Багами – це популярна азартна розвага від компанії Novomatic. Він виконаний на фруктову тематику та має середню якість графіки. В апараті доступний раунд безкоштовних спинів та ризик-гра на подвоєння виплати.

Дизайн ігрового автомата

Персонажі відеослота – натхненні фрукти, що відпочивають на тропічному пляжі. Вони з'являються на барабанах разом із картковими номіналами. Процес відбувається на тлі морського узбережжя та супроводжується простою мелодією. Ігровий автомат Банани керується кнопками внизу екрана. Клієнт може вибирати кількість ліній, розмір ставки, запускати барабани та активувати додаткові опції. Правила та характеристики слота викладаються в інформаційному розділі.

Робочі параметри Bananas Go Bahamas

Віртуальний апарат працює за стандартними правилами. Його технічні характеристики та налаштування включають:
  • п'ять барабанів;
  • дев'ять регульованих ліній виплат;
  • ставка на смугу – 1-100 кредитів;
  • показник віддачі – 97,1%;
  • максимальний виграш – 9000 ставок.
Переможна комбінація – це послідовність із трьох і більше ідентичних картинок на сусідніх барабанах. За результатами раунду кожної активної лінії може випасти таке поєднання. Клієнти отримують загальний виграш з різних комбінацій. Максимальна сума розміром 9 000 ставок нараховується за п'ять картинок банана. Комбінації з кавуна та полуниці приносять до 750 ставок. В автоматі Bananas Go Bahamas можна забрати виграш або поставити його на кін у ризик-грі. Для перемоги та подвоєння виплати необхідно відгадати колір перевернутої картки. У разі невдачі гроші анулюються на користь онлайн-казино.

Спеціальні символи автомата

Слот Bananas Go Bahamas обладнаний зображеннями з розширеними можливостями. Банан виконує роль Дикого символу, який утворює комбінації із найбільшими множниками. Він може замінити будь-який простий малюнок, якщо опиниться у потрібній позиції для доповнення ланцюжка. При заміні виплата збільшується вдвічі. Як Скаттер використовується валіза з биркою. За три, чотири або п'ять таких картинок дається 2, 5, 20 чи 500 загальних ставок. Розкидані символи слота Банан розпочинають 15 безкоштовних обертань барабанів зі ставками за рахунок клубу. Отримані виграші під час фриспінів розраховуються з потрійним множником. Бонусного раунду та накопичувального джекпоту тут немає.

Схожі онлайн-автомати

Якщо вам сподобався ігровий апарат Банани Едут На Багами, можна зіграти в інші слоти на тему: Go Bananas! від NetEnt та Cool Bananas від Cryptologic.

Висновки та враження

Автомат Банани не може позмагатися за якістю графіки з новими моделями. Він має простий набір характеристик та нараховує виплати до 9 000 ставок, які потроюються у раунді фриспінів. Будь-який виграш у ньому можна подвоїти у ризик-раунді. При запуску автомата демо-версії для ставок використовуються безкоштовні кредити.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: