Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Burlesque Queen
Burlesque Queen
Basketball Star
Basketball Star
Arabian Rose
Arabian Rose
Alaxe in Zombieland
Alaxe in Zombieland
Avalon II
Avalon II

Ігровий автомат Avalon II

Компанія Microgaming випустила в 2014 році гру про короля Артура. За своєю тематикою це продовження розробки Авалон, але технічно – абсолютно новий і більш цікавий варіант. У нього є 3 спецсимволи та 8 бонусних опцій.

Тематика, особливості оформлення

Перед запуском слота у казино буде продемонстровано відеоролик. Це тематична заставка, за якою перераховуються основні бонуси гри. Уся вона присвячена історичним подіям навколо короля Артура. Символи, елементи оформлення, мелодія – цьому все відповідає. Якість графіки досить висока, реалістичність на гідному рівні. Ви можете повноцінно грати безкоштовно не лише з ПК, а й з планшетів, смартфонів. Це зручно завдяки технології HTML5.

Технічні характеристики

Ігровий апарат Авалон 2 оснащений 5 барабанами, стандартні лінії виплат не представлені. Натомість – 243 варіанти формування виграшів. Ставка приймається від 1 до 5 монет на смугу, вартість яких визначається діапазоні 0,3-7,5 доларів. Максимальний виграш становить 120 тисяч доларів. Рівень повернення становить 95,92%. Ризик-раунду немає, розіграшу прогресивного джекпоту також. Натомість – цілий набір бонусних можливостей.

Спецсимволи

Вайлда тут два - звичайний і розширюється. Логотип слота Авалон 2 замінює собою інші картинки (крім Скаттера) та приносить до 500 монет. Lady of The Lake виконує роль джокера, що розширюється, з'являючись тільки на третьому барабані і займаючи собою відразу весь ряд. Також у цей час деякі символи стануть Дикими. У грі без реєстрації ви можете отримати Holy Grail – Скаттер, що активує бонуси.

Огляд бонусних опцій

Граючи онлайн, ви можете запустити наступні призові раунди:

  • Lake of Legend. Достатньо зібрати кілька мечів Ескалібур та отримати мультимножники від х1 до х6, максимально це х15 за раунд.
  • Misty Vale. Другий рівень бонусу принесе 15 фриспінів та Вайлд.
  • Whispering Woods. Потрібно вибрати кілька щитів та отримати заховані за ними подарунки.
  • Forest Falls. Гравцеві випаде шанс заробити на 20 фриспінах із застиглим джокером у осередках.
  • Dusky Moors. Завдання полягає у пошуку пари до вже наявних символів.
  • Morgan's Keep. Знову 20 безкоштовних обертань з оновленням спецсимволів та мультимножниками до х6.
  • Hall of Shadows. Бонус, де вам зустрінеться Чорний Лицар, його потрібно перемогти.
  • The Isle of Avalon. Потрібно обертати колесо та отримувати збільшені виплати.

Враження

Ігровий автомат Авалон 2 заслуговує на увагу всіх, хто небайдужий до спецсимволів і величезного набору бонусів. Можна використовувати фриспіни для «лову» мультимножників, формуванню ланцюжків із закріпленими і змінними символами. Демо версія оснащена повноцінним функціоналом, діапазон ставки дозволяє вибрати комфортний показник. Грати онлайн буде цікаво завдяки якісній реалізації тематики.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: