Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Burlesque Queen
Burlesque Queen
Basketball Star
Basketball Star
Alaxe in Zombieland
Alaxe in Zombieland
Ariana
Ariana
Arabian Rose
Arabian Rose

Ігровий автомат Arabian Rose

Арабська троянда - азартна гра компанії Microgaming на східну тематику. Особливості – 40 ліній виплат, на екрані з'являється 4 ряди символів, є безкоштовні спини з додатковими опціями. Відвідувачі казино можуть грати в Інтернет без реєстрації в слот.

Дизайн ігрового автомата

Віртуальний апарат присвячено тематиці Сходу. Його барабани обертаються на тлі золотистих палаців та яскравого пір'я павичів. Як символи використовується зображення лампи з джином, верблюда, султана, дівчини, троянди та карткових номіналів. Спини супроводжуються тематичною мелодією, яку можна відключити у налаштуваннях. Для керування використовуються кнопки внизу екрана.

Правила гри в Arabian Rose

В онлайн-слоті передбачено 5 барабанів, на екрані 20 картинок. Користувачі самостійно регулюють кількість ліній від 1 до 40 та розмір ставки на кожну – до 10 монет. Після вибору цих параметрів розпочинається новий раунд.

Виграшна комбінація – це безперервне поєднання однакових малюнків, що починається з першого лівого барабана. Таких картинок має бути мінімум три. Враховуються комбінації лише з активних лініях. Якщо сформувалося кілька поєднань, виплати з них підсумовуються і перетворюються на баланс. Ризикованого раунду на подвоєння виграшу немає.

Інші характеристики слот-автомата такі:

  • рівень RTP – 95,2%;
  • довжина циклу – середня;
  • ймовірність виграшу – 23%;
  • шанси активації бонус-опції – 1,52%.

Під час розрахунку виграшів використовуються множники виплат, які залежить від виду символів. Максимальний розмір – х2000.

Призові опції відеослоту

В ігровому автоматі Arabian Rose використовуються спеціальні символи Wild та Scatter. Вайлд - дівчина, яка утворює комбінації самостійно. Вона замінює прості картинки доповнення послідовностей, подвоюючи розмір виграшу. Розкидані символи оплачуються незалежно від активних ліній. Максимальна виплата за ними – 200 загальних ставок.

Три і більше картинок Скаттер розпочинають раунд The ​​Coin Pick. У ньому вибирається одна із п'яти монет, яка дає додаткові можливості під час фриспінів. Клієнт отримує нові Дикі символи чи множники х2. Ще три значки Розкиду продовжують раунд.

Враження про гру

Автомат Арабська Роза нараховує виплати до 2000 ставок за вдалі комбінації символів. Якщо у поєднанні бере участь Вайлд, виграш подвоюється. Апарат обладнаний високим рівнем RTP та безкоштовними спинами. Ризикованого етапу та накопичувального джекпоту немає. Користувачі можуть грати безкоштовно демо-версію слота без ставок на гроші.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: