Зареєструватись Вхід
або використовуйте:
Basketball Star
Basketball Star
Arabian Rose
Arabian Rose
Ariana
Ariana
Spinions
Spinions
Alaxe in Zombieland
Alaxe in Zombieland

Ігровий автомат Alaxe In Zombieland

Фахівці компанії Microgaming можуть здивувати. Це факт, що підтверджується реалізованою в ігровому автоматі Alaxe In Zombieland тематикою. У ній проглядаються відлуння казки про пригоди дівчинки Аліси, яку в 1865 написав англійський математик, філософ, логік, фотограф і навіть диякон Чарльз Лютвідж Доджсон під псевдонімом Льюїс Керролл. Під час створення слота фахівці відомого бренду використовували технології Js, Html5 та Flash. Вони дозволяють грати онлайн в апарат з різних пристроїв, включаючи ПК, планшети та смартфони, що працюють під керуванням систем Android та IOS.

Графіка, тематика та звуковий супровід автомата

Зломовна та похмура – ​​так можна охарактеризувати тематику ігрового апарату Алакс У Країні Зомбі, яка знайшла вихід у загальному оформленні барабанів, їхньому фоні, символіці і навіть у звуковому супроводі. З динаміків долинати динамічні моторошні мелодії. Фоном барабанів вибрано цвинтар, а самі барабани розташувалися на паркані, що захищає могили. У символіці найнешкідливіші картинки – номінали гральних карт, зображені на надгробних плитах. Інші символи представлені:
  • Шаленим капелюшником;
  • Чеширським котом;
  • Кролик.
Всі елементи в оформленні доповнюють один одного та створюють цілісну картину.

Технічні характеристики слота Alaxe In Zombieland

В основу ігрового процесу розробки закладено 5 барабанів. На них, граючи онлайн, користувачі можуть активувати від 1 до 25 ліній виплат, поставивши на кожну від 1 до 10 монет, номіналом 0,01-0,20 кредиту. У прихованих параметрах ігрового автомата Alaxe In Zombieland розробники передбачили RTP 96,55%, а також середню волатильність. Посприяло цьому наявність кількох доповнень, про які ми розповімо нижче.

Бонуси та додаткові опції

В ігровому автоматі Алакса У Країні Зомбі розробники передбачили:
  • символ Wild (картинка мозку);
  • три символи Scatter (ключ, годинник, заварник дивної форми);
  • спеціальні множники;
  • безкоштовні спини;
  • тематичні бонусні раунди.
Символ Wild тут тільки доповнює комбінації з основних картинок, представлених основними персонажами та номіналами гральних карт. Доповнюючи комбінації, він подвоює виплати за ними. Символ Scatter 1 активує раунд безкоштовних спинів Tea Party, Scatter 2 – бонусний раунд Red Queens Adventure, Scatter 3 – тематичний бонус Gravestones. Для активації їх перший повинен випасти одночасно на трьох перших барабанах, другий на трьох наступних, починаючи з другого, а третій - на трьох наступних, починаючи з центрального.

Висновки

Ігровий автомат Алакс У Країні Зомбі – якісна розробка від Microgaming із трьома символами Scatter, такою самою кількістю бонусних раундів, Диким символом та високим показником повернення ставок. Грати безкоштовно в нього можна у версії демо, вивчаючи їх усі без реєстрації облікового запису та ризиків. Цей варіант запуску барабанів слота допомагає на особистому досвіді новачкам підготуватися до справжньої гри у казино з виведенням грошей, а досвідченим гравцям – розробити результативну тактику отримання максимальних призів.

Залишити коментар:

Рейтинг клубу:
5

Відповісти: